Under-15 DDSL Region (2017-2018)

      Round 1  
  Teams Draw   P Res P   Game
1 Arklow Town A  36v38 St Kevin's Boys A     5 - 0    St Malachys M  A
2 Athlone Town A  24v6 Marks Celtic M      2 - 5    Cabinteely P  B
3 Ballyoulster Utd M  16v13 Killegland M1     5 - 0    Firhouse Carmel M1  C
4 Belvedere P  23v2 Lourdes Celtic P     2 - 0    Athlone Town A  D
5 Cabinteely M1  19v8 Leicester Celtic S1     2 - 0    Cherry Orchard P  E
6 Cabinteely P  27v25 Palmerstown M1     4 - 0    Newbridge Town A1  F
7 Castleknock Celtic M1  4v29 Belvedere P     2 - 0    Phoenix P  G
8 Cherry Orchard P  17v5 Kilnamanagh A     3 - 1    Cabinteely M1  H
9 Crumlin Utd P  31v37 Shelbourne A     0 - 2    St Kevin's Boys B  I
10 Dalkey Utd S1  7v12 Castleknock Celtic M1     2 - 4    Finglas Utd A  J
11 Drogheda Boys P  40v33 Verona A     0 - 5    St Francis M  K
12 Finglas Utd A  28v21 Phoenix P1     2 - 1    Lourdes Celtic A  L
13 Firhouse Carmel M1  22v3 Lourdes Celtic M     0 - 1    Ballyoulster Utd M  M
14 Greystones Utd M  18v9 Knocklyon Utd A     0 - 2    Crumlin Utd P  N
15 Home Farm M1  39v30 Templeogue Utd A      0 - 5    Shamrock Rovers P  O
16 Killegland M1  20v15 Leixlip Utd M     3 - 2    Home Farm M1  P
17 Kilnamanagh A  26v10 Newbridge Town M      2 - 0    Dalkey Utd S1  Q
18 Knocklyon Utd A  32v35 Sheriff A1      0 - 2    St Josephs Boys P  R
19 Leicester Celtic S1  34v11 St Josephs Boys M      0 - 2    Drogheda Boys P  S
20 Leixlip Utd M  1v14 Arklow Town A     1 - 2    Greystones Utd M  T
21 Lourdes Celtic A   Round 2       
22 Lourdes Celtic M  TvA Greystones Utd     1 - 4    St Kevin's Boys A  1
23 Lourdes Celtic P  IvF St Kevin's Boys B     1 - 6    Palmerstown M1  2
24 Marks Celtic M  KvH St Francis M     5 - 0    Kilnamanagh A  3
25 Newbridge Town A1  QvB Newbridge Town M     0 - 2    Cabinteely P  4
26 Newbridge Town M  NvD Crumlin Utd P     4 - 3    Lourdes Celtic P  5
27 Palmerstown M1  RvL St Josephs Boys P     5 - 0    Phoenix P1  6
28 Phoenix P1  OvE Shamrock Rovers P     3 - 0    Leicester Celtic S1  7
29 Phoenix P  PvG Leixlip Utd M     3 - 4    Belvedere P  8
30 Shamrock Rovers P  SvC Drogheda Boys P     2 - 0    Killegland M1  9
31 Shelbourne A  MvJ Ballyoulster Utd M     2 - 3    Finglas Utd A  10
32 Sheriff A1   Round 3 - Winners qualify to round of 32 draw        Slot
33 St Francis M  4v9 Cabinteely P     2 - 1    Drogheda Boys P  10
34 St Josephs Boys M  1v3 St Kevin's Boys A     5 - 0    St Francis M  11
35 St Josephs Boys P  2v5 Palmerstown M1     1 - 3    Crumlin Utd P  12
36 St Kevin's Boys A  8v7 Belvedere P     2 - 1    Shamrock Rovers P  13
37 St Kevin's Boys B  10v6 Finglas Utd A     0 - 5    St Josephs Boys P  14
38 St Malachys M              
39 Templeogue Utd A              
40 Verona A              
      Regional Play Off A
    11v10 St Kevin's Boys A    v    Cabinteely P   
      Regional Semi Finals  
    Av13     v    Belvedere P 1
    12v14 Crumlin Utd P    v    St Josephs Boys P 2
      Regional Final  
    1v2     v      

Our Sponsors

Sketchers - Subway

Where We Are

Photo Selection