Under-13 South East Region (2017-2018)

      Round 1  
  Teams Draw   P Res P   Game
1 Bansha Celtic  42v15 Villa     5 - 0    Curracloe Utd  A
2 Bohemians  10v3 Clerihan     1 - 3    Borris St. Kevins  B
3 Borris St. Kevins  16v25 Deen Celtic     1 - 2    Hanover Harps A  C
4 Bridge Utd  27v31 Killeshin     0 - 3    Peake Villa  D
5 Burrin Celtic  18v7 East End Utd     5 - 0    Callan Utd  E
6 Cahir Park  41v1 Vale Wanderers     1 - 5    Bansha Celtic  F
7 Callan Utd  9v12 Cashel Town     0 - 3    Clonmel Town  G
8 Carrick Utd  4v26 Bridge Utd     5 - 3    Hanover Harps B  H
9 Cashel Town  35v30 Southend Utd     5 - 1    Parkville Utd  I
10 Clerihan  5v40 Burrin Celtic     0 - 4    Tramore  J
11 Clonmel Celtic  17v19 Dungarvan Utd     2 - 6    Evergreen A  K
12 Clonmel Town  23v13 Freebooters     3 - 0    Courtown Hibernians  L
13 Courtown Hibernians   Round 2       
14 Crettyard Utd  43vG Wexford Albion     3 - 0    Clonmel Town  1
15 Curracloe Utd  Iv24 Southend Utd     1 - 0    Gorey Rangers  2
16 Deen Celtic  37vF St Michaels     0 - 4    Bansha Celtic  3
17 Dungarvan Utd  29v6 Moyne Rangers   5  0 - 0  4  Cahir Park  4
18 East End Utd  EvJ East End Utd     2 - 1    Tramore  5
19 Evergreen A  Cv28 Hanover Harps A     3 - 1    Lions Durrow  6
20 Evergreen B  11v33 Clonmel Celtic     2 - 3    Saint Patrick's Boys  7
21 Ferrybank  Hv21 Bridge Utd     1 - 0    Ferrybank  8
22 Forth Celtic  2v34 Bohemians     2 - 1    Seaview Celtic  9
23 Freebooters  BvD Borris St. Kevins   5  1 - 1  4  Peake Villa  10
24 Gorey Rangers  Av32 Villa     5 - 0    Piltown  11
25 Hanover Harps A  39v14 Thomastown Utd     5 - 0    Crettyard Utd  12
26 Hanover Harps B  Kv44 Evergreen A     3 - 0    Wexford Celtic  13
27 Killeshin  36v22 St Annes     0 - 5    Forth Celtic  14
28 Lions Durrow  20v38 Evergreen B     4 - 3    St Paul's  15
29 Moyne Rangers  8vL Carrick Utd     5 - 1    Freebooters  16
30 Parkville Utd   Round 3       
31 Peake Villa  10v13 Borris St. Kevins     1 - 4    Evergreen A  A
32 Piltown  4v16 Moyne Rangers     1 - 0    Carrick Utd  B
33 Saint Patrick's Boys  15v8 Evergreen B     4 - 1    Bridge Utd  C
34 Seaview Celtic  5v3 East End Utd     1 - 2    Bansha Celtic  D
35 Southend Utd  12v1 Thomastown Utd     4 - 0    Wexford Albion  E
36 St Annes  6v9 Hanover Harps A     5 - 0    Bohemians  F
37 St Michaels  2v11 Southend Utd     0 - 3    Villa  G
38 St Paul's  14v7 Forth Celtic     2 - 1    Saint Patrick's Boys  H
39 Thomastown Utd   Round 4 - Winners qualify to round of 32 draw       Slot
40 Tramore  CvA Evergreen B     1 - 5    Evergreen A  15
41 Vale Wanderers  DvF Bansha Celtic     0 - 2    Hanover Harps A  16
42 Villa  EvH Thomastown Utd     2 - 3    Forth Celtic   17
43 Wexford Albion  GvB Villa     4 - 0    Moyne Rangers  18
44 Wexford Celtic              
      Regional Semi Finals  
    18v15 Villa    v    Evergreen A A
     16v17 Hanover Harps A    v    Forth Celtic  B
      Regional Final  
    2v1     v      

Our Sponsors

Sketchers - Subway

Where We Are

Photo Selection