Under-12 South West Region (2017-2018)

      Round 1  
  Teams Draw   P Res P   Game
1 Abbeyfeale Utd  11v14 Bridge Utd     2 - 1    Carew Park  A
2 Aisling Annacotty A  20v25 Croom Utd     3 - 1    Herbertstown  B
3 Aisling Annacotty B  12v36 Broadford Utd     5 - 0    Moneypoint  C
4 AK United A  4v33 AK United A     5 - 0    LB Rovers  D
5 AK United B  17v8 Connolly Celtic     v    Birdhill  E
6 Avenue Utd  26v41 Holycross     3 - 0    Newport Town  F
7 Ballymackey  3v27 Aisling Annacotty B     3 - 0    Inter Kenmare  G
8 Birdhill  29v30 Killarney Celtic     3 - 0    Killavilla Utd (w/d)  H
9 BT Harps  22v48 Fairview Rangers     1 - 2    Shinrone Utd  I
10 Bridge Celtic  24v52 Granville Rangers     2 - 3    Tulla Utd  J
11 Bridge Utd  38v51 Murroe     0 - 1    Tralee Dynamos  K
12 Broadford Utd  9v18 BT Harps     1 - 2    Corbally Utd  L
13 Caherdavin Celtic   Round 2       
14 Carew Park  35vH Lough Derg     2 - 4    Killarney Celtic   1
15 Charleville  7vI Ballymackey     2 - 7    Shinrone Utd  2
16 Clodiagh Rangers  49v42 St. Brendan's Park     3 - 2    Pallas Utd  3
17 Connolly Celtic  43v39 Pike Rovers     0 - 2    Nenagh  4
18 Corbally Utd  16vF Clodiagh Rangers     3 - 4    Holycross  5
19 Creeves Celtic  23v46 Geraldines     3 - 1    Shannon Hibernians  6
20 Croom Utd  Jv10 Tulla Utd     3 - 1    Bridge Celtic  7
21 Ennis Town  Dv37 AK United A     0 - 1    Mungret Regional  8
22 Fairview Rangers  47v40 Shannon Town Utd     1 - 0    Newcastle West Town  9
23 Geraldines  Av21 Bridge Utd     2 - 1    Ennis Town  10
24 Granville Rangers  Lv5 Corbally Utd     1 - 0    AK United B  11
25 Herbertstown  Cv50 Broadford Utd     6 - 1    Summerville Rovers  12
26 Holycross  45v19 Regional Utd     3 - 0    Creeves Celtic  13
27 Inter Kenmare  34v1 Limerick FC     3 - 1    Abbeyfeale Utd  14
28 Killarney Athletic  31v32 Killorglin     5 - 1    Killmallock Utd  15
29 Killarney Celtic  BvG Croom     1 - 2    Aisling Annacotty B  16
30 Killavilla Utd (w/d)  44vK Rathkeale     5 - 1    Tralee Dynamos  17
31 Killorglin  15vE Charleville     4 - 1    Birdhill  18
32 Killmallock Utd  28v6 Killarney Athletic     3 - 2    Avenue Utd  19
33 LB Rovers  2v13 Aisling Annacotty A     0 - 1    Caherdavin Celtic  20
34 Limerick FC   Round 3       
35 Lough Derg  20v1 Caherdavin Celtic     1 - 0    Killarney Celtic   A
36 Moneypoint  9v6 Shannon Town Utd     5 - 0    Geraldines  B
37 Mungret Regional  11v8 Corbally Utd     3 - 0    Mungret Regional  C
38 Murroe  17v2 Rathkeale     4 - 1    Shinrone Utd  D
39 Nenagh  14v4 Limerick FC     1 - 2    Nenagh  E
40 Newcastle West Town  18v12 Charleville     0 - 1    Broadford Utd  F
41 Newport Town  15v5 Killorglin     5 - 2    Holycross  G
42 Pallas Utd  16v7 Aisling Annacotty B     1 - 0    Tulla Utd  H
43 Pike Rovers  19v3 Killarney Athletic     0 - 2    St. Brendan's Park  I
44 Rathkeale  13v10 Regional Utd     0 - 1    Bridge Utd  J
45 Regional Utd   Round 4 - Winners qualify to round of 32 draw       Slot
46 Shannon Hibernians  DvI Rathkeale     2 - 0    St. Brendan's Park  23
47 Shannon Town Utd  AvC Caherdavin Celtic     5 - 1    Corbally Utd   24
48 Shinrone Utd  BvE Shannon Town Utd     0 - 2    Nenagh  25
49 St. Brendan's Park  HvG Aisling Annacotty B     0 - 2    Killorglin  26
50 Summerville Rovers  JvF Bridge Utd     2 - 0    Broadford Utd  27
51 Tralee Dynamos              
52 Tulla Utd              
      Regional Play Off  
    25v24 Nenagh    v    Caherdavin Celtic A
      Regional Semi Finals  
    Av27     v    Bridge Utd 1
    26v23 Killorglin    v    Rathkeale 2
      Regional Final  
    2v1     v      

Our Sponsors

Sketchers - Subway

Where We Are

Photo Selection