Under-12 South Leinster Region (2017-2018)

      Round 1  
  Teams Draw   P Res P   Game
1 Abbeyleix 15v23  Clara Town     3 - 0    Kildare Town  A
2 Allenwood Celtic  3v17 Arklow Town     3 - 0    Edenderry Town B  B
3 Arklow Town  25v5 Kinnegad Juniors B     2 - 4    Arlington  C
4 Arklow Utd  31v35 Naas A     2 - 1    Portumna  D
5 Arlington  7v4 Avonmore A     0 - 1    Arklow Utd  E
6 Athy Town  1v9   Abbeyleix      2 - 3    BBC Utd  F
7 Avonmore A  12v41 Birr Town     3 - 2    Tallaght Town  G
8 Avonmore B  26v18 Knockmitten Utd     0 - 5    Enniskerry A  H
9 BBC Utd  30v27 Mullingar Athletic     3 - 0    Kynog Utd  I
10 Beechwood A  40v16 St Anthonys     2 - 7    Edenderry Town A  J
11 Beechwood B  19v10 (w/d) Enniskerry B     0 - 3    Beechwood A  K
12 Birr Town  13v42 Caragh Celtic    0 - 2    Tullamore Town  L
13 Caragh Celtic   Round 2       
14 Clane Utd  21v2 Kilcullen A     5 - 0    Allenwood Celtic  1
15 Clara Town  33vB Portlaoise A     4 - 1    Arklow Town  2
16 Edenderry Town A  28vA Monasterevin     0 - 4    Clara Town  3
17 Edenderry Town B  Jv39 Edenderry Town A     4 - 0    Sallins Celtic B  4
18 Enniskerry A  6vK Athy Town     8 - 3    Beechwood A  5
19 Enniskerry B  Fv36 BBC Utd     3 - 4    Prosperous Utd  6
20 Kilcock 24v20  Kinnegad Juniors A     1 - 3    Kilcock  7
21 Kilcullen A  Gv8 Birr Town    5 - 0    Avonmore B  8
22 Kilcullen B  LvH Tullamore Town     3 - 1    Enniskerry A  9
23 Kildare Town  38v11 Sallins Celtic A     7 - 4    Beechwood B  10
24 Kinnegad Juniors A  22vC Kilcullen B     0 - 5    Arlington  11
25 Kinnegad Juniors B  44vE Willow Park     5 - 2    Arklow Utd  12
26 Knockmitten Utd  14v29 Clane Utd     1 - 0    Mountmellick Utd  13
27 Kynog Utd  32v37 Naas B     1 - 6    Rosenallis  14
28 Monasterevin  DvI Naas A     0 - 1    Mullingar Athletic  15
29 Mountmellick Utd  34v43 Portlaoise B     0 - 5    Wicklow Rovers  16
30 Mullingar Athletic        Round 3  
31 Naas A  10v13 Sallins Celtic A     v    Clane Utd  A
32 Naas B  4v16 Edenderry Town A     v    Wicklow Rovers  B
33 Portlaoise A  15v8 Mullingar Athletic     v    Birr Town  C
34 Portlaoise B  5v3 Athy Town     v    Clara Town  D
35 Portumna  12v1 Willow Park    v    Kilcullen A E
36 Prosporous Utd  6v9 Prosperous Utd     v    Tullamore Town  F
37 Rosenallis  2v11 Portlaoise A     v    Arlington  G
38 Sallins Celtic A  14v7 Rosenallis     v    Kinnegad  H
39 Sallins Celtic B   Round 4 - Winners qualify to round of 32 draw         Slot
40 St Anthonys  CvA      v      1
41 Tallaght Town  DvF      v      2
42 Tullamore Town  EvH      v      3
43 Wicklow Rovers  GvB      v      4
44 Willow Park              
      Regional Semi Finals  
    2v3     v     A
    4v1     v     B
      Regional Final  
    BvA     v      

Our Sponsors

Sketchers - Subway

Where We Are

Photo Selection