Under-12 South East Region (2017-2018)

      Round 1  
  Teams Draw   P Res P   Game
1 Bansha Celtic  38v14 Southend Utd     7 - 2    Courtown Hibernians  A
2 Bohemians  42v27 Thomastown Utd     3 - 2    Hanover Harps A  B
3 Borris St. Kevins  40v1 St Paul's     2 - 4    Bansha Celtic  C
4 Bridge Utd  2v24 Bohemians     3 - 0    Glynn Barntown  D
5 Burrin Celtic  39v17 St Michaels      1 - 2    East End Utd  E
6 Cahir Park  35v37 Saint Patrick's Boys A     4 - 3    Saint Patrick's Boys C  F
7 Callan Utd  29v6 Lions Durrow     5 - 1    Cahir Park  G
8 Carrick Utd  16v12 Bansha Celtic     2 - 4    Clonmel Town  H
9 Cashel Town  18v19 Evergreen A     4 - 0    Evergreen B  I
10 Clerihan  28v11 Hanover Harps B     0 - 5    Clonmel Celtic  J
11 Clonmel Celtic  23v30 Freebooters     1 - 0    Mullinahone  K
12 Clonmel Town  10v8 Bansha Celtic     0 - 1    Carrick Utd  L
13 Cloughbawn  32v25 Parkville Utd     1 - 4    Gorey Celtic   M 
14 Courtown Hibernians   Round 2       
15 Deen Celtic  7vF Callan Utd     0 - 2    Saint Patrick's Boys A  1
16 Dungarvan Utd  4vE Bridge Utd     5 - 0    East End Utd  2
17 East End Utd  LvM Carrick Utd     5 - 1    Gorey Celtic  3
18 Evergreen A  Dv43 Bohemians     4 - 5    Tramore  4
19 Evergreen B  22v21 Forth Celtic     3 - 1    Ferrybank  5
20 Evergreen C  41v45 Ballagh Utd     1 - 6    Vila  6
21 Ferrybank  IvA Evergreen A     1 - 0    Southend Utd  7
22 Forth Celtic  20v5 Evergreen C     4 - 1    Burrin Celtic  8
23 Freebooters  31vH North End Utd     0 - 1    Clonmel Town  9
24 Glynn Barntown  Bv33 Thomastown Utd     3 - 1    Peake Villa  10
25 Gorey Celtic  15v36 Deen Celtic     1 - 0    Saint Patrick's Boys B  11
26 Gorey Rangers  13vC Cloughbawn     3 - 2    Bansha Celtic  12
27 Hanover Harps A  Gv9 Lions Durrow     5 - 0    Cashel Town  13
28 Hanover Harps B  3v26 Borris St. Kevins   9  1 - 1  8  Gorey Rangers  14
29 Lions Durrow  Jv44 Clonmel Celtic     3 - 0    Vale Wanderers  15
30 Mullinahone  34vK Piltown     2 - 7    Freebooters  16
31 North End Utd   Round 3       
32 Parkville Utd  10v13 Thomastown Utd     1 - 0    Lions Durrow  A
33 Peake Villa  4v16 Tramore     2 - 4    Freebooters  B
34 Piltown  15v8 Clonmel Celtic     3 - 0    Evergreen C  C
35 Saint Patrick's Boys A  5v3 Forth Celtic     1 - 0    Carrick Utd  D
36 Saint Patrick's Boys B  12v1 Cloughbawn     6 - 2    Saint Patrick's Boys A  E
37 Saint Patrick's Boys C  6v9 Villa   3  2 - 2  5  Clonmel Town  F
38 Southend Utd  2v11 Bridge Utd     4 - 1    Deen Celtic  G
39 St Michaels  14v7 Borris St. Kevins     0 - 5    Evergreen A  H
40 St Paul's   Round 4 - Winners qualify to round of 32 draw       Slot
41 Ballagh Utd  CvA Clonmel Celtic     1 - 2    Thomastown Utd  15
42 Thomastown Utd  DvF Forth Celtic     4 - 1    Clonmel Town  16
43 Tramore  EvH Cloughbawn     2 - 4    Evergreen A  17
44 Vale Wanderers  GvB Bridge Utd   5  0 - 0  3  Freebooters  18
45 Villa              
      Regional Semi Finals  
    15v18 Thomastown Utd    v    Bridge Utd A
    17v16 Evergreen A    v    Forth Celtic B
      Regional Final  
    BvA     v      

Our Sponsors

Sketchers - Subway

Where We Are

Photo Selection