Under-12 North Leinster Region (2017-2018)

      Round 1  
  Teams Draw   P Res P   Game
1 Albion Rovers  9v18 Bellurgan Utd     5 - 0    Drogheda Town C  A
2 Ardee Celtic  4v27 Balbriggan A     1 - 2    Kingscourt Harps  B
3 Ashbourne Utd  35v41 Rock Celtic     4 - 1    Termonfeckin Celtic  C
4 Balbriggan A  5v16 Balbriggan B     1 - 0    Drogheda Town A  D
5 Balbriggan B  17v10 Drogheda Town B     0 - 5    Blayney Academy  E
6 Baldoyle Utd  23v42 Dunshaughlin Youths     0 - 5    Torro Utd  F
7 Balrath  12v15 Cloghertown Utd     0 - 5    Donacarney Celtic  G
8 Bay  26v3 KellsBlackwater     2 - 1    Ashbourne Utd  H
9 Bellurgan Utd  30v25 Park Celtic A     2 - 1    Glenmuir Utd B  I
10 Blayney Academy  40v31  Swords Manor     3 - 6    Park Celtic B  J
11 Bohemian  19v7 Dromin Juveniles A     5 - 2    Balrath  K
12 Cloghertown Utd  13v1 (w/o) Clonee Utd     3 - 0    Albion Rovers  L
13 Clonee Utd   Round 2       
14 Corduff  8vH Bay     1 - 2    KellsBlackwater  1
15 Donacarney Celtic  20v11 Dromin Juveniles B     0 - 3    Bohemian (w/0)  2
16 Drogheda Town A  36vC Shamrocks     2 - 3    Rock Celtic  3
17 Drogheda Town B  KvE Dromin Juveniles A   4  2 - 2  Blayney Academy  4
18 Drogheda Town C  39v29 Square Utd     2 - 1    Muirhevnamor  5
19 Dromin Juveniles A  Av37 (w/o) Bellurgan Utd     3 - 0    Sheriff A  6
20 Dromin Juveniles B  BvI Kingscourt Harps     0 - 1    Park Celtic A  7
21 Duleek  2v43 Ardee Celtic     0 - 4    Trim Celtic  8
22 Dunboyne  34v21 Ratoath Harps     1 - 2    Duleek  9
23 Dunshaughlin Youths  Dv33 Balbriggan B     3 - 4    Quay Celtic  10
24 Glenmuir Utd A  32v28 (w/o) Parkvilla     3 - 0    Maynooth Town  11
25 Glenmuir Utd B  14vJ Corduff     5 - 0    Park Celtic B  12
26 KellsBlackwater  44v6 Walshestown     1 - 2    Baldoyle Utd  13
27 Kingscourt Harps  22vF Dunboyne     7 - 2    Torro Utd  14
28 Maynooth Town  38v24 Sheriff B     0 - 3    Glenmuir Utd A (w/o)  15
29 Muirhevnamor  LvG Clonee Utd     1 - 3    Donacarney Celtic  16
30 Park Celtic A   Round 3       
31 Park Celtic B  10v13 Quay Celtic     1 - 4    Baldoyle Utd  A
32 Parkvilla  4v16 Blayney Academy     1 - 2    Donacarney Celtic  B
33 Quay Celtic  15v8 Glenmuir Utd A   3  2 - 2  5  Trim Celtic  C
34 Ratoath Harps  5v3 Square Utd     4 - 1    Rock Celtic  D
35 Rock Celtic  12v1 Corduff     5 - 0    KellsBlackwater  E
36 Shamrocks  6v9 Bellurgan Utd     0 - 4    Duleek  F
37 Sheriff A  2v11 Bohemian     0 - 4    Parkvilla  G
38 Sheriff B  14v7 Dunboyne     3 - 1    Park Celtic A  H
39 Square Utd   Round 4 - Winners qualify to round of 32 draw       Slot
40 Swords Manor  CvA Trim Celtic     0 - 2    Baldoyle Utd  19
41 Termonfeckin Celtic  DvF Square Utd     0 - 1    Duleek  20
42 Torro Utd  EvH Corduff     1 - 0    Dunboyne  21
43 Trim Celtic  GvB Parkkvilla     0 - 5    Donacarney Celtic  22
44 Walshestown              
      Regional Semi Finals  
    19v22 Baldoyle Utd    v    Donacarney Celtic A
    21v20 Corduff    v    Duleek B
      Regional Final  
    BvA     v      

Our Sponsors

Sketchers - Subway

Where We Are

Photo Selection