Under-12 Connaught Region (2017-2018)

      Round 1  
  Teams Draw   P Res P   Game
1 Abbey Rovers A  35v13 Strand Celtic     3 - 2    Benbulben  A
2 Abbey Rovers B  40v28 Westport Utd A     5 - 3    Mervue Utd  B
3 AC Celtic  15v29 Colemanstown Utd     1 - 4    Moyne Villa  C
4 Arrow Harps  14v8 Castebar Celtic     5 - 0    Ballisodare Utd  D
5 Athenry  36v21 Swinford     0 - 5    Knocknacarra  E
6 Ballina Town  3v12 AC Celtic     6 - 3    Bearna na Forbacha  F
7 Ballinasloe Town  38v22 Tuam Celtic     0 - 5    Manulla  G
8 Ballisodare Utd  16v20 Colga     3 - 1    Galway Hibernians  H
9 Ballymahon A  6v34 Ballina Town     5 - 6    St Francis  I
10 Ballymahon B   Round 2       
11 Ballymoe  30vG Newtown     1 - 3    Manulla  1
12 Bearna na Forbacha Aontaithe  24v7 Maree/Oranmore B    1 - 2    Ballinasloe Town  2
13 Benbulben  Dv33 Castebar Celtic    4 - 1    Salthill Devon 3
14 Castebar Celtic  5vC Athenry     2 -1    Moyne Villa  4
15 Colemanstown Utd  31v17 Real Tubber     0 - 3    Conn Rangers  5
16 Colga  23v26 Maree/Oranmore A     5 - 0    Maree/Oranmore D  6
17 Conn Rangers  HvB Colga     0 - 1    Westport Utd A  7
18 Corrib Celtic  11v18 Ballymoe     5 - 1    Corrib Celtic  8
19 Cregmore/Claregalway  39vF UCL Harps     1 - 6    AC Celtic  9
20 Galway Hibernians  Av2 Strand Celtic     3 - 0    Abbey Rovers B  10
21 Knocknacarra  4v25 Arrow Harps     3 - 0    Maree/Oranmore C  11
22 Manulla  27v41 Melview     5 - 1    Westport Utd B  12
23 Maree/Oranmore A  9v19 Ballymahon A     3 - 1    Cregmore/Claregalway  13
24 Maree/Oranmore B  Ev10 Knocknacarra     6 - 1    Ballymahon B  14
25 Maree/Oranmore C  37vi Temple Villa     0 - 5    St Francis  15
26 Maree/Oranmore D  1v32 (w/o) Abbey Rovers A     3 - 0    Renmore  16
27 Melview   Round 3       
28 Mervue Utd 10v13 Strand Celtic   5  1 - 1  4  Ballymahon A  A
29 Moyne Villa  4v16 Athenry     3 - 0    Abbey Rovers A  B
30 Newtown  15v8   St Francis   4 2 - 2  2  Ballymoe  C
31 Real Tubber  5v3 Conn Rangers     2 - 7    Castebar Celtic  D
32 Renmore  12v1 Melview     1 - 2    Manulla  E
33 Salthill Devon  6v9 Maree/Oranmore A     2 - 1    AC Celtic  F
34 St Francis  2v11 Ballinasloe Town     2 - 1    Arrow Harps   G
35 Strand Celtic 14v7  Knocknacarra     0 - 2    Westport Utd A  H
36 Swinford   Round 4 - Winners qualify to round of 32 draw           Slot 
37 Temple Villa CvA (w/o) St Francis     3 - 0    Strand Celtic  28
38 Tuam Celtic  DvF Castebar Celtic     2 - 3    Maree/Oranmore A   29
39 UCL Harps  EvH Manulla     0 - 4    Westport Utd A 30
40 Westport Utd A  GvB Ballinasloe Town     0 - 1    Athenry  31
41 Westport Utd B              
      Regional Semi Finals  
    31v30 Athenry    v    Westport Utd A A
    28v29 St Francis     v    Maree/Oranmore A B
      Regional Final  
    AvB     v      

Our Sponsors

Sketchers - Subway

Where We Are

Photo Selection